Osiedle Rymanowskie Wzgórze

Każde mieszkanie projektowaliśmy z myślą o maksymalnej funkcjonalności i przestrzeni, tak by zapewnić Państwu komfort użytkowania.

Lokalizacja

Osiedle Rymanowskie Wzgórze położone jest w spokojnej dzielnicy Rymanowa, przy ul. Kalwaria. Osiedle znajduje się w centrum miejscowości Rymanów, na charakterystycznym wzniesieniu, z którego rozpościera się efektowny widok na miasto i pobliskie wzgórza.

Główne zalety

Każde mieszkanie projektowaliśmy z myślą o maksymalnej funkcjonalności i przestrzeni, tak by zapewnić Państwu komfort użytkowania. Najnowocześniejsze technologie, wysoka jakość stosowanych materiałów i ponadczasowy projekt sprawią, że nasze osiedle pozostanie atrakcyjne na długie lata.

Nasze bloki wyposażone będą w nowoczesny system mieszkaniowych stacji ciepła LOGOTERMA, dzięki któremu to Państwo będziecie samodzielnie decydować kiedy korzystać z ogrzewania za pomocą własnego regulatora temperatury, a Wasze zużycie energii będzie indywidualnie rozliczone.

System LOGOTERMA to nie tylko oszczędności, ale i najwyższy stopień bezpieczeństwa i higieny, bowiem przygotowuje on ciepłą wodę bezpośrednio na wymienniku świeżej wody.  Wykorzystane najnowsze środki technologiczne, profesjonalne wykonanie i pomysłowe rozwiązania naszych projektantów sprawią, że użytkowanie mieszkań będzie dla Państwa czystą przyjemnością.

Lokale

Zaprojektowany przez nas budynek mieszkalny składać się będzie z 50 mieszkań o powierzchni od 25m2 do 83m2. Zapraszamy do zapoznania się z wizualizacją i wyboru optymalnego dla Państwa rozwiązania.

Nadmieniamy, że do każdego mieszkania przynależy komórka lokatorska, istnieje również możliwość zakupu dodatkowej komórki znajdującej się w piwnicy budynku. Dla najszybszych możliwość zakupu zadaszonego miejsca parkingowego.

Etap III już w sprzedaży!
This is default text for notification bar